Szkoła przyjazna uczniom

Arrow
Arrow
Slider

Terminarz zajęć dodatkowych dla uczniów ZSP w Jasieńcu w roku szkolnym 2018/2019

Terminarz zajęć dodatkowych dla uczniów ZSP w Jasieńcu w roku szkolnym 2018/2019

Lp. Nazwisko i imię Rodzaj zajęć Dzień tygodnia / godzina
1 Dorota Nowak-Michałowska Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze  
2 Szpak Wojciech Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze  
3 Grzybowski Wiesław

Przygotowanie do

Egzaminu z kwalifikacji M.1 i M43

 
4 Celejewska Agnieszka Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze Czwartek 13.05 - 13.50
5 Chmielewska Magdalena Zajęcia wyrównawcze dla maturzystów Poniedziałek  13:55 – 14:40
6 Górecka Anna

Zajęcia wyrównawcze

oraz rozwijające wiedzę

Poniedziałek  13:55 – 14:40
7 Grabowska Hanna Zajęcia z geografii  
8 Ługowska Anna Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze Środa  13:55 – 14:40
9 Lewandowska Aneta Dydaktyczno - wyrównawcze  
10 Lenart Rafał

Zajęcia przygotowawcze

uczniów do zajęć sportowych

 
11 Ks. Figurski Janusz Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze Poniedziałek 12.15 - 13.00
12 Matysiak Joanna Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla maturzystów Piątek 13.55 – 14.40
13 Małachowski Mirosław Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze Środa  14:00 – 14:45
14 Makulski Ireneusz Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze Czwartek 11.15 – 12.00
15 Stępniak Krzysztof Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze Czwartek 12.10 – 13.00
16 Olszówka Karol Zajęcia o piłce nożnej Wtorek 13.55 – 14.40
17 Urbańczyk – Rosłoń Edyta Zajęcia dydaktyczno – wychowawcze Poniedziałek 13.05- 13.50
18 Zalewska Agnieszka Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze Wtorek 13.50 – 14.25
19 Zalewski Robert Szkolne Koło strzeleckie Środa 13.50 - 14.40
20 Zwolińska Renata Zajęcia dydaktyczno – wychowawcze Wtorek 13.05 – 13.50
21 Zalewski Sławomir Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze Poniedziałek 13.50 – 14.40
22 Pecelt Mateusz Zajęcia ze specjalizacji audio wizualnych  
23 Szpak Dorota

Zajęcia przygotowujące młodzież

do zawodów sportowych

Wtorek 13.55 – 14.55

Środa 13.55 – 14.55

24 Suwalska Edyta Przygotowanie do matury Środa 13:05 – 13.55
25 Suwała Bernadeta Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze Środa 12.15 – 13.00
26 Katarzyna Kutyła Zajęcia wyrównawcze Wtorek 14.40 – 15.25
27 Krześniak Krzysztof Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze konkursy, egzaminy  

Main Menu