22 marca 2024r. uczestnicy Job Shadowing w ramach projektu nr. 2023-1-PL01-KA121-SCH-000130107 współfinansowanego przez Unię Europejską  podzielili się rezultatami realizowanego projektu na Radzie Pedagogicznej. Realizacja tego projektu przyniosła ogromne korzyści zarówno uczestnikom, uczniom jak i szkole. Uczestnicy Job Shadowing wzbogacili swój warsztat pracy, nabyli nowe przydatne kompetencje, które wykorzystują w pracy z uczniami . Nauczyciele podzieli się wiedzą na temat systemu edukacji w portugalskich szkołach. Przedstawili sposoby wdrożenia zdobytej podczas obserwacji wiedzy do zajęć edukacyjnych.  Zaproponowali nowe narzędzi TIK celem uatrakcyjnienia lekcji oraz podniesienia jakości pracy szkoły. Omówili dobre praktyki, które można przenieść na płaszczyznę edukacji w naszej szkole. Współpraca nauczycieli w środowisku międzynarodowym jest jednym z zadań  związanych z umiędzynarodowieniem placówki. Wymiana poglądów jest cenną informacja w kontekście przygotowania uczniów do wejścia na międzynarodowy rynek pracy.