Dzień Matki jest wyjątkowym świętem, które zwyczajowo obchodzi się 26 maja. Słowo „mama” przywodzi na myśl bezwarunkową miłość, ciepło, szczęście i poczucie bezpieczeństwa. Warto w tym momencie przytoczyć słowa Józefa Ignacego Kraszewskiego: „Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca – to miłość macierzyńska”. W tym wyjątkowym okresie należy dołożyć szczególnych starań, aby okazać szacunek, wdzięczność oraz miłość jednej z najważniejszych osób w życiu każdego człowieka – matce. Idąc tym tropem, uczniowie naszej szkoły postanowili przygotować okolicznościowe wiersze, piosenki oraz szczere życzenia, które następnie przekształcili we wzruszający filmik.

W projekcie wzięli udział: Aleksandra Zgórzak, Jakub Orzechowski, Patrycja Marczak, Karolina Zgórzak, Sylwia Majewska, Weronika Śmielak, Gabriela Grzesiak-Trzaska, Piotr Wyrzykowski.

Z wielką dumą przedstawiamy rezultaty ich ciężkiej pracy:

https://www.youtube.com/watch?v=Y9ZNV_aUvz0

Paulina Gozdek

Monika Oleksiak