„Jedynie prawdziwy człowiek zauważy potrzeby innego człowieka. Jedynie człowiek wielkiego serca wyciągnie doń pomocną dłoń”. (Jan Paweł II)

5 sierpnia 2021 roku Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik odwiedził Powiat Grójecki. Podczas spotkania została podpisana umowa na termomodernizację budynków Zespołu Szkół w Jasieńcu. Jest to długo wyczekiwana przez nas inwestycja, która wpłynie bardzo korzystnie  na warunki funkcjonowania oraz komfort pracy uczniów, nauczycieli  i pracowników naszej szkoły. Zmiana elewacji wpłynie korzystnie na estetykę zewnętrzną.

Wyrażamy wdzięczność i dziękujemy bardzo serdecznie za wsparcie finansowe  Marszałkowi  Województwa Mazowieckiego Adamowi Struzikowi oraz   Staroście Powiatu Grójeckiego Krzysztofowi Ambroziakowi. Słowa podziękowania kierujemy również do Zarządu Powiatu Grójeckiego, Radnych Powiatowych i wszystkich  Państwa , którzy pamiętają o naszej szkole.

Dyrektor, Rada Pedagogiczna, Pracownicy i  Uczniowie Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Jasieńcu

Rusza termomodernizacja Powiatowego Centrum Medycznego w Grójcu - YouTube