23 września w Zespole Szkół w Jasieńcu gościliśmy Pana Krzysztofa Ambroziaka Starostę Powiatu Grójeckiego, Panią Jolantę Sitarek Wicestarostę Powiatu Grójeckiego, Pana Andrzeja Zarębę członka Zarządu Powiatu Grójeckiego oraz przedstawicieli Wydziału Promocji Starostwa Powiatowego w Grójcu. Uroczyście zostały wręczone Stypendia Starosty Powiatu Grójeckiego dla uczniów naszej szkoły, którzy uzyskali średnią ocen za rok szkolny 2020/2021 co najmniej 4,8. Uczniowie będą pobierać stypendium przez cały rok szkolny 2021/22. Stypendium zostało podzielone na dwie kategorie, uzależnione od osiągniętej w poprzednim roku szkolnym średniej:

Stypendium otrzymali:, Patryk Nowakowski, Mateusz Nowakowski, Remigiusz Klimek, Patryk Gilarski, Izabela Gawot, Roksana Wójcik, Aleksandra Zgórzak, Aleksandra Stępień, Kacper Grzeszczak, Adam Buchelt, Zuzanna Lewandowska, Martyna Wincentak, Julia Brzezińska, Filip Tworek, Marcin Rutkowski, Kacper Nyrka, Kinga Michalczyk, Marlena Milczarek, Anna Kwapisz, Patryka Gilarski, Remigiusz Klimek, Sebastian Stefan, Mateusz Nowakowski, Zuzanna Dąbrowska, Kacper Huber, Marcin Milczarek, Kacper Zbytniewski, Aleksandra Stępień, Aleksandra Prokopczyk, Mikołaj Waligóra, Mateusz Szulc, Jakub Gorzkowski, Piotr Wyrzykowski, Bartosz Mianowski, Jakub Orzechowski, Damian Burchacki, Błażej Cieślak, Bartłomiej Czapski. 

Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce oraz w życiu osobistym.

Rodzicom gratulujemy wzorowego wychowania naszych uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki nauczania zachowując wzorową postawę w życiu szkolnym.

Dyrektor, Nauczyciele, Pracownicy i Uczniowie Zespołu Szkół w Jasieńcu