28 września 2021 obchodziliśmy w Zespole Szkół w Jasieńcu Światowy Dzień Jabłka. Uczniowie przynieśli do szkoły jabłka i dzięki temu uniknęli odpytywania przez nauczycieli. Tego dnia rozstrzygnięto również wewnątrzszkolny konkurs "Kochamy Grójeckie Jabłka" zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Celem konkursu było propagowanie spożycia jabłek. Uczniowie nagrali filmy, w których przedstawili w humorystyczny sposób zalety spożycia jabłek. Zwycięski okazał się film klasy III TMŻ. Dzięki kreatywności i świetnej grze aktorskiej uczniom tej klasy udało się wygrać słodką nagrodę w postaci szarlotki upieczonej przez uczniów technikum gastronomicznego. Klasie III TMŻ gratulujemy, a pozostałym klasom dziękujemy za udział w konkursie.

Zwycięski film w konkursie "Kochamy Grójeckie jabłka", klasa III TMŻ - YouTube

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Aneta Tywonek