Dnia 8 października uczniowie klas wszystkich mechanicznych z naszej szkoły wraz z opiekunami: Katarzyną Goraj, Ireneuszem Makulskim oraz Krzysztofem Krześniakiem udali się do Kielc, aby wziąć udział w Targach Rolniczych.

Targi AGROTECH co roku przyciągają krajowych i zagranicznych liderów branży. Producenci maszyn rolniczych prezentują tu swój najnowszy sprzęt – od bron talerzowych, przez rozrzutniki obornika i przyczepy rolnicze, aż po ciągniki. Dopełnieniem oferty są także dystrybutorzy części do maszyn rolniczych, a także serwisanci sprzętu. Podczas tegorocznej edycji nie zabrakło również sprzedawców nawozów, pasz, nasion roślin rolniczych oraz środków ochrony roślin.

Uczniowie mogli na własne oczy zobaczyć nowoczesne maszyny rolnicze i ciągniki, dotknąć ich oraz zasiąść za kierownicą tych nierzadko monstrualnie dużych maszyn.

Wszyscy byli pod wrażeniem rozmachu z jakim tegoroczne targi zostały zorganizowane.