Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Radomiu PROSI o WSPARCIE/POMOC!!!

Bez Państwa POMOCY nie poradzimy sobie z codziennymi trudnościami, związanymi z poważnymi niedoborami krwi. Dlatego PROSIMY!!! o wsparcie i nagłaśnianie problemu w Państwa miejscach zamieszkania, Urzędach, zakładach pracy, wszelkich instytucjach, Placówkach szkolnych, medycznych, portalach społecznościowych, mediach lokalnych itp. Każda forma POMOCY, chociażby wykorzystanie tej wiadomości i rozesłaniem jej wszędzie tam gdzie jest to możliwe, będzie mile widziana.

W tej chwili to nasza wspólna odpowiedzialność społeczna – być może za mocne sformułowanie, ale niestety wszelkie formy promocji, które dotychczas były prowadzone, zwyczajnie już nie są wystarczające. Nie zdawaliśmy sobie sprawy, że obecna sytuacja epidemiologiczna będzie miała aż tak zły wpływ na braki krwi w naszym Banku Krwi, który nie może sprostać wszystkim zapotrzebowaniom, które otrzymujemy każdego dnia ze szpitali.

 

APEL o ODDAWANIE KRWI!!!

KRYTYCZNE stany krwi ‼ APEL do osób posiadających grupy krwi :0 Rh(-)‼, 0 Rh(+)‼, A Rh(+)‼, B Rh(-)‼, B Rh(+)‼, AB Rh(-) Szanowni Krwiodawcy ‼ Drodzy Państwo‼ Wszyscy Ci, którzy jeszcze z jakiś przyczyn wahacie się z oddaniem krwi-jeśli tylko możecie, jesteście zdrowi, odłóżcie na chwilę "przyziemne sprawy" sprawy, które być może mogą poczekać. W tej chwili jest zagrożone ŻYCIE wielu Pacjentów szpitali OBOJĘTNOŚĆ jest teraz NIEDOPUSZCZALNA ❤ ‼POMÓŻCIE‼ ❤ CZEKAMY na Was w naszym Centrum w Radomiu, w Terenowym Oddziale w Grójcu oraz na akcjach wyjazdowych: ‼ http://www.rckik.radom.pl/dla.../informacje/akcje-wyjazdowe/

Szanowni Państwo POMÓŻCIE – dzwońcie – organizujmy wspólnie akcje pobierania krwi w Waszych miejscach zamieszkania. Wspólnie będzie nam wszystkim łatwiej, a my, jako jednostka służby krwi sprostamy oczekiwaniom szpitali – RATUJMY ŻYCIE drugiego CZŁOWIEKA!!!