Dnia 1 kwietnia w CKZiU w Nowej Wsi odbył się powiatowy Turniej Tenisa stołowego dziewcząt  i chłopców. Do rywalizacji zgłosiło się 7 szkół ponadpodstawowych powiatu grójeckiego: LO w Grójcu, LO w Warce, ZSP w Grójcu, ZSP w Warce, LO w Mogielnicy, ZS w Jasieńcu i gospodarze CKZiU w Nowej Wsi.

Rywalizowało ze sobą 18 dziewcząt i 28 chłopców.

Naszą szkołę reprezentowali najlepsi tenisiści stołowi wyłonieni w wewnątrzszkolnym turnieju: Julia Świątkiewicz kl. III TŻ, Julia Zaranek kl. III TŻ, Dawid Potrzebowski kl. III THM, Piotr Nowakowski kl. III TIG, Kamil Kot kl. II TI, Konrad Kot kl. II TI.

Uczniowie bardzo dobrze zaprezentowali swoje umiejętności, jednak zabrakło szczęścia by znaleźć się na podium. Na najwyższe pozycji spośród nasze reprezentacji uplasował się Dawid Potrzebowski wygrywając najwięcej spotkań. Tym razem inni okazali się lepsi i zabrakło dla nas miejsca na podium , jednak nie będziemy się poddawać i zamierzamy trenować by w przyszłym roku wrócić z medalami!!!

Dorota Szpak

https://www.facebook.com/zspjasieniec/posts/458465679403070