Dnia 15 czerwca odbył się w naszej szkole sportowy Dzień Dziecka- który ze względu na brzydką pogodę przeniesiony został z dnia 1 czerwca. W tym dniu  uczniowie naszej szkoły mogli spędzić czas na świeżym powietrzu przy wspólnym grillowaniu kiełbasek, zabawach i konkurencjach sportowych jak i zagrać w turnieju piłki nożnej lub aktywnie kibicować kolegom. Turniej piłki nożnej rozegrany został systemem „każdy z każdym”. Wzięły w nim udział cztery drużyny. Po zakończeniu rozgrywek i podsumowaniu punktów zwyciężyła drużyna AC PAJACE w składzie: Bartłomiej Gątarek kl. III LO, Filip Zawłocki kl. III LO, Kacper Skowroński kl. II THM, Mateusz Walczak kl. I TI, Miłosz Szczepański (bramkarz) kl. I TI.

Gratulacje!!! Wszystkim uczniom dziękujemy za wspólnie spędzony czas i świetną zabawę!

D. Szpak, P. Zegarski

https://www.facebook.com/zspjasieniec/posts/509578214291816