Starosta Powiatu Grójeckiego Krzysztof Ambroziak w dniu 23.09.2021 r. nagrodził najlepszych maturzystów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu grójeckiego. Uroczystość odbyła się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Grójcu.

Najlepszym maturzystą Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Jasieńcu został Jakub Gorzkowski, absolwent technikum informatycznego. Przyznana nagroda stanowiła uhonorowanie ciężkiej pracy Jakuba w zdobywaniu wiedzy i kształtowaniu umiejętności. Mamy cichą nadzieję, że będzie impulsem do samorozwoju i osiągania dalszych sukcesów. Gratulujemy Jakubowi i Rodzicom wychowania syna, który osiągnął najwyższą średnią z egzaminu maturalnego,  a w szkole dał się poznać, jako wartościowy człowiek.

Jakubie pamiętaj, że możesz zrobić więcej niż się spodziewasz!

Realizacji gorąco życzą:

Dyrektor – Dorota Nowak-Michałowska

Wychowawca- Aneta Lewandowska

Rada Pedagogiczna, Pracownicy i Uczniowie Zespołu Szkół w Jasieńcu

zdjęcia, kliknij