Od początku września w Naszej Szkole  mają miejsce, kontynuowane już kolejny rok lekcje o finansach z projektu "Bakcyl", nad którym sprawuje pieczę Warszawski Instytut Bankowości w Warszawie.
Tym razem kolejną porcję wiedzy o finansach i cyberbezpieczeństwie  w ramach zajęć z Edukacji Młodego Bankowca poznały klasy: 3THM, 3TI, 3TŻ, 2TŻ, 2TI, 2 TE, 1TPS, 1TI, TŻ, 1TE   Tematy lekcji jakie zostały omówione to: "Moje finanse - myślę przedsiębiorczo", "Mądre inwestowanie", "Cyberbezpieczeństwo" i "Rynki finansowe - zaufanie w biznesie".

Dzięki edukacji finansowej lekcji z Bakcyla, Nasza młodzież poszerzyła swoją wiedzę m.in z zakresu jak budować swoją przyszłość finansową, jak mądrze podejmować decyzje o inwestycjach oraz jak być bezpiecznym w Internecie.

Koordynator projektu "Bakcyl": Monika Oleksiak