Dnia 27 września odbył się w naszej szkole Integracyjny  Dzień Sportu dla uczniów klas pierwszych. Udział w tym wydarzeniu wzięli uczniowie klas: I TPM, I TŻ, I TI, I TES. Młodzież rywalizowała  ze sobą w licznych konkurencjach sportowych i intelektualnych ze znajomości dyscyplin sportowych i gwiazd sportu - przygotowanych przez nauczycieli wf.

Na zakończenia dnia odbył się mecz towarzyski , który jak co roku rozegrany został pomiędzy uczniami klas pierwszych a reprezentacją nauczycieli. Pierwszoklasiści utworzyli cztery drużyny, z których każda rozegrała po jednym secie. Kadrę nauczycieli reprezentowali: p. Agnieszka Celejewska, p. Kamil Piech, p. Paweł Zegarski, p. Rafał Lenart i p. Dorota Szpak. W tym roku nauczyciele nadal zostali niepokonani. Zaangażowanie w zabawy sportowe oraz uśmiechnięte twarze naszych uczniów świadczyły o tym iż świetnie się bawią, fajnie spędzają razem czas i integrują się ze sobą i nauczycielami.

D.Szpak

więcej zdjęć, kliknij