Dnia 29 listopada na hali sportowej Spartakus w Grójcu odbył się VII Memoriał Stanisława Roga w piłce koszykowej chłopców.  W Turnieju wzięło udział pięć szkół ponadpodstawowych z powiatu grójeckiego:

ZS w Grójcu, ZS w Warce, CKZiU w Nowej Wsi, LO w Grójcu, ZS w Jasieńcu. Gospodarzami i organizatorami turnieju było LO w Grójcu i CKZiU w Nowej Wsi.

Końcowa klasyfikacja:

I miejsce- LO w Grójcu

II miejsce- CKZiU w Nowej Wsi

III miejsce- ZS w Jasieńcu

IV miejsce- ZS w Warce

V miejsce- ZS w Grójcu.

 

Naszą szkołę reprezentowali:

 1. Dominik Stasiak z kl. IV LO
 2. Kacper Skowroński z kl. III THM
 3. Igor Komar z kl. IV TI
 4. Dominik Zieliński z kl. IV TI
 5. Jakub Banasiewicz z kl. IV TMŻ
 6. Sebastian Kruszewski z kl. IV TMŻ
 7. Kacper Zbytniweski z kl. IV TI
 8. Bartłomiej Gątarek z kl. IV LO
 9. Paweł Siedlecki z kl. II TI
 10. Kacper Szymański z kl. III TŻ
 11. Miłosz Szczepański z kl. II TI
 12. Mateusz Walczak z kl. II TI

Wszystkie rozegrane mecze z udziałem naszej drużyny były bardzo emocjonujące , obfitowały w wiele akcji wskazujących na dobre zgranie i duże umiejętności naszych chłopaków. Pierwszy mecz rozegrany w grupie z drużyną ZS w Warce dał nam zwycięstwo, drugi zaś z reprezentacją CKZiU w Nowej Wsi z wynikiem 38:39 przyniósł porażkę.

Ostatecznie uplasowaliśmy się na 3 miejscu pokonując jeszcze raz drużynę z Warki.

Zdecydowanym liderem był  Dominik Stasiak, który prezentował na boisku swoje wybitne umiejętności koszykarski , nie raz zaskakując przeciwnika perfekcyjnie rozegraną akcją. Docenili to sędziowie i organizatorzy  przyznając mu statuetkę najlepszego rozgrywającego turnieju. Wszyscy  nasi zawodnicy okazali się pełnowartościowymi członkami zespołu stwarzając ciągłe zagrożenie pod koszem przeciwnika.

Reprezentację do zawodów przygotowali nauczyciele wf D. Szpak, P. Zegarski i R. Lenart.