Dnia 25 stycznia w hali sportowej ZS w Jasieńcu odbył się wewnętrzny Turniej Tenisa Stołowego , podczas którego rywalizowano o tytuł najlepszego tenisisty ZS oraz reprezentowanie naszej szkoły na zawodach na szczeblu powiatowym. Do walki stanęło 36 zawodników: 28 chłopców i 8 dziewcząt. Zawody rozegrane zostały systemem brazylijskim. W rywalizacji dziewcząt na podium stanęły: I miejsce- Melania Sierakowska kl. II TŻ II miejsce- Julia Świątkiewicz kl. IV TŻ III miejsce- Malwina Regulska kl. I TŻ Wśród chłopców najlepsi okazali się: I miejsce- Dawid Potrzebowski kl. IV Thm II miejsce- Filip Wysocki kl. I tpm III miejsce- Piotr Wyrzykowski kl. IV TŻ Zwycięzcy naszego turnieju będą reprezentować nasza szkołę na Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego w Nowej Wsi 7 lutego 2023 r. Wszystkim zawodnikom dziękujemy i gratulujemy osiągniętych wyników, a za reprezentację szkoły trzymamy kciuki na „powiatach”.