17 września w Zespole Szkół w Jasieńcu gościliśmy Pana Krzysztofa Ambroziaka Starostę Powiatu Grójeckiego oraz przedstawicieli Wydziału Promocji Starostwa Powiatowego w Grójcu. Uroczyście zostały wręczone Stypendia Starosty Powiatu Grójeckiego dla uczniów naszej szkoły , którzy uzyskali średnią ocen za rok szkolny 2019/2020 co najmniej 4,8 . Uczniowie będą pobierać stypendium przez cały rok szkolny 2020/21. Stypendium zostało podzielone na dwie kategorie, uzależnione od osiągniętej w poprzednim roku szkolnym średniej:

- dla uczniów ze średnią ocen w przedziale 4,8-5,0

- dla uczniów ze średnią ocen powyżej 5,0.

 

Stypendium otrzymali: Robert Siedlecki, Katarzyna Waśkiewicz, Zofia Feliszek, Kinga Kucharska, Adam Siedlecki, Patryk Nowakowski, Mateusz Nowakowski, Remigiusz Klimek, Patryk Gilarski, Karolina Walczak, Przemysław Zgieb, Izabela Gawot, Roksana Wójcik, Aleksandra Zgórzak, Aleksandra Stępień, Kacper Grzeszczak, Adam Buchelt, Zuzanna Lewandowska, Martyna Wincentak, Julia Brzezińska, Paulina Latos, Natalia Adamczyk, Karol Tworek, Konrad Natorski, Małgorzata Wincentak.

 

Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce oraz w życiu osobistym.

Dyrektor, Nauczyciele, Pracownicy i Uczniowie Zespołu Szkół w Jasieńcu