W dniu 25.10 2023 roku o godz. 11.00 odbyło się otwarcie Akademii Przedsiębiorczości WE SGGW. Piętnastu przedsiębiorczych śmiałków ZS w Jasieńcu, ochoczo ruszyło do celu, którym jest indeks na Wydział Ekonomiczny tej prestiżowej uczelni. Nasi reprezentanci przez siedem miesięcy będą samodzielnie studiować wykłady, rozwiązywać zadania i odpowiadać na pytania testowe umieszczone na platformie Moodle WE SGGW. Będą również, uczestniczyć w cyklu wykładów z zakresu: ekonomii, zarządzania, finansów i rachunkowości oraz logistyki organizowanych na uczelni i on-line. Cała nasza grupa, już pierwszego dnia, wzięła udział w wykładzie, dr inż. Tadeusza Filipiaka pracownika Katedry Ekonomiki i Organizacji Przedsiębiorstw SGGW, nt.: „Od zaradności do przedsiębiorczości - czyli jak odnaleźć w sobie biznesmena”