W Zespole Szkół w Jasieńcu została oddana do użytku nowa pracownia  dla uczniów.

Pracownia została  wyposażona w nowoczesne oprogramowanie komputerowe dla gastronomii:
GastroPos i GastroSzef oraz urządzenia umożliwiające przyjmowanie i realizację zamówień oraz tablety dla uczniów. Do sali zakupiono kompletny sprzęt do prowadzenia lekcji: laptop, projektor i ekran, meble szkolne, zakupiono nowe ławki i krzesła uczniowskie. Zaaranżowano również aneks kuchenny wyposażony w profesjonalny ekspres ciśnieniowy do kawy oraz thermomix.

Ponadto dzięki realizowanym w szkole projektom unijnym uczniowie podczas zajęć będą mogli korzystać z nowych:
- stołów cateringowych,

- krzeseł bankietowych,

- szerokiej gamy zastawy i bielizny stołowej.

Tak wyposażona pracownia pozwoli w pełni przygotować młodzież do obecnych potrzeb branży HoReCa.

Pracownia została sfinansowana ze środków budżetowych szkoły, której organem prowadzącym jest Starostwo Powiatowe w Grójcu, rezerwy oświatowej , Rady Rodziców oraz środków pozyskanych z zaprzyjaźnionych firm. Wyposażenie zostało również pozyskane w ramach Projektów: „Umiejętności, kwalifikacje, praca”  oraz „Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej”

Drodzy Uczniowie czekamy na Was – na powrót wszystkich do nauki stacjonarnej !!!!!!!!!!