Dzień Bezpiecznego Internetu 2021 odbył się 9 lutego 2021 r. pod hasłem „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”.  W szkole został przeprowadzony konkurs w dniach 08.02.2021-26.02.2021 

Cele konkursu:

promowanie obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu, popularyzacja tematyki związanej z zachowaniem kultury i szacunku względem siebie i innych na portalach internetowych oraz tworzeniem przyjaznej sieci online, podkreślenie potencjału Internetu do wykorzystania w edukacji, kontaktach z rówieśnikami oraz jako forma twórczej rozrywki, rozwijanie umiejętności posługiwania się technologią informacyjną, komputerową, oprogramowaniem graficznym, kształtowanie umiejętności selekcji potrzebnych informacji,

 

Wyniki konkursu w kategoriach:

  • Projekt plakatu w programie Gimp

I miejsce -  Zuzanna Siennicka 2TIG

II miejsce - Kamil Zatorski 2TI

III miejsce – Mateusz Mętlak 1TI

  • Projekt strony internetowej

I miejsce -  Aleksandra Stępień 2TIG, Patryk Gilarski 3TI

II miejsce – Konrad Kowalczyk 3TI

III miejsce – Kacper Nyrka 2TIG

Serdecznie gratulujmy zwycięzcom!