Jakiś czas temu informowaliśmy społeczność szkolną o sukcesie uczennic Technikum Handlowego Zespołu Szkół w Jasieńcu. W dniu dzisiejszym, tj. 30 marca zostały dziewczynom wręczone dyplomy i certyfikaty uczestnictwa, w konkursie organizowanym przez zaprzyjaźnioną uczelnię WSH w Radomiu. Wszystkie też otrzymały cenne nagrody rzeczowe, vouchery - konsultacje dotyczące budowania osobistej marki oraz profesjonalnej prezentacji na rynku pracy, sesje coachingowe – Pedagog Szczęścia oraz karnety do najnowocześniejszego klubu fitness w Radomiu.

     Pragniemy tylko wspomnieć, konkursy dotyczyły:  jeden branży księgowej „Profesjonalizm branży księgowej w dobie gospodarki opartej na wiedzy”, a drugi branży biznesowo-gospodarczej „Pomysł na Własny Biznes”, że nasze uczennice stanęły na podium w pierwszym i drugim przypadku. Należy wspomnieć, że wyróżnienia w konkursie „Pomysł na własny biznes” otrzymały też Natalia i Oksana, również uczennice Technikum Handlowego.

 

Gratulujemy wszystkim sukcesu, dziękujemy za ich trud i czas poświęcony na przygotowanie prac konkursowych. Technikum Handlowe – tak trzymać!

Koordynatorki konkursu:

Renata Zwolińska

Monika Oleksiak