Godziny konsultacji dla Rodziców w roku szkolnym 2021/2022

Dorota Nowak Michałowska środa 14:00 - 15:00

Wojciech Szpak poniedziałek 12:00 – 12:30

Anna Górecka wtorek 9.35 - 10.20

Aneta Lewandowska poniedziałek 8:00 – 8:40

Edyta Suwalska środa 9:00 – 9:30

Renata Zwolińska czwartek 13:10 – 13:40

Hanna Grabowska poniedziałek 9:00 – 9:30

Sławomir Zalewski wtorek 8:00 - 8:40

Mateusz Pecelt poniedziałek 8:15 – 8:45

Agnieszka Celejewska piątek 10:30 - 11:00

Anna Ługowska czwartek 10.40 - 11.10

Ireneusz Makulski wtorek 10:35 – 11:20

Edyta Urbańczyk-Rosłoń  - środa 10:30 – 11:00

Dorota Szpak piątek 8:10 – 8:40

Magdalena Chmielewska środa 9:35 – 10:05

Bernadeta Suwała środa 11:40 – 12:10

Robert Zalewski wtorek 8:45 – 9:30

ks. Michał Bartak wtorek 9:35 – 10:05

Rafał Lenart  poniedziałek 11:20 – 11:50

Paulina Grabowska –

Kamil Piech piątek 8.00 - 8.30

Ewa Szwed poniedziałek 12:10 – 12:40

Aneta Tywonek wtorek 12.15 - 12.45

Paweł Drab poniedziałek 11:20 – 11:50

Krzysztof Krześniak piątek 11:25 – 11:55

Marcin Głowacki wtorek 10:30 – 11:00

Dariusz Motyka wtorek 14:40 – 15:10

Tomasz Pienicki czwartek 12:15 – 12:45

Dorota Fołtyn poniedziałek 13:00 – 13:45

Karolina Nowak piątek 11:25 – 11:55

Marlena Rosłon piątek 13:35 – 14:05

Dorota Smolińska piątek 14:40 – 15:10

Beata Sobańska środa 9:35 – 10:05

Tomasz Rudkowski czwartek 9:30 – 10:00

Anna Szczęsna-Różycka środa 15:00 – 16:00, czwartek 15:00 – 16:00

Barbara Szymańczak piątek 10:30 -11:00

Wanda Tkaczyk wtorek 14:00 – 14:30

Katarzyna Góraj środa 10:30 – 11:00

Paweł Zegarski poniedziałek 10:35 – 11:05

Monika Oleksiak czwartek 8:00 – 8:30

Paulina Gozdek czwartek 9:05 – 9:35

Lidia Kowalik poniedziałek 14:00 – 14:30

 

 

Godziny konsultacji dla Rodziców w roku szkolnym 2020/2021

Anna Górecka  - wtorek 10.35 - 11.05

Aneta Lewandowska  - czwartek 10.40 - 11.10

Edyta Suwalska  - wtorek 11.30 - 12.00

Renata Zwolińska  - poniedziałek 10.35 - 11.05

Hanna Grabowska  - 8.45 - 9.15

Sławomir Zalewski - czwartek 9.00 – 9.30

Mateusz Pecelt  - piątek 14.40 - 15.10

Agnieszka Celejewska  - środa 10.20 - 10.50

Anna Ługowska  - czwartek 10.40 - 11.10

Dorota Nowak-Michałowska  - środa 8.00 - 8.30

Wojciech Szpak  - środa 8.00 - 8.30

Ireneusz Makulski  -

Edyta Urbańczyk-Rosłoń  - czwartek 10.20 - 10.50

Dorota Szpak -  poniedziałek 10.35 - 11.05

Magdalena Chmielewska - czwartek 9.00 - 9.30

Bernadeta Suwała - środa 13.05 - 13.35

Robert Zalewski -

ks. Janusz Figurski -

Rafał Lenart - czwartek 10.20 - 10.50

Paulina Grabowska - czwartek 8.10 - 8.40

Michał Gutkowski - środa 9.50 - 10.20

Kamil Piech - wtorek 8.00 - 8.30

Ewa Szwed - poniedziałek 11.20 - 11.50

Aneta Tywonek - poniedziałek 12.15 - 12.45

 Dorota Stępińska - poniedziałek 14.00 - 14.30