Jak już wiecie, 20 maja br. odbył się II etap Akademii Przedsiębiorczości. W tegorocznej edycji z naszej szkoły brało udział w AP 15-stu ekonomicznie uzdolnionych uczniów. Maksymilian Kępka z klasy III Technikum Handlowego i Kacper Huber z klasy III Technikum Informatycznego stanęli na podium i zostali tegorocznymi laureatami AP WE SGGW, tym samym otrzymali indeksy na wybrany kierunek na tym wydziale. Sylwia Majewska z klasy III Technikum Handlowego oraz Kacper Zbytniewski z klasy III Technikum Informatycznego zdobyli tytuł finalisty z bardzo wysokimi notami.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaciętą rywalizację przez osiem miesięcy trwania zmagań, zaś zwycięzcom dalszych sukcesów i rozwijania swojej wiedzy ekonomicznej już poza murami ZS w Jasieńcu, szkoły która zaszczepiła i rozwinęła, w wielu młodych umysłach zainteresowanie tą dziedziną wiedzy.

Serdecznie gratulujemy tegorocznym laureatom: Maksymilianowi i Kacprowi.
Już teraz, zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w olimpiadach, konkursach i projektach ekonomicznych, które tak licznie proponuje nasza szkoła.

Opiekun Szkolnego Koła Ekonomicznego

Renata Zwolińska